Thumb 2 3 fot. m.st. warszawa licencja nieograniczona. rondo onz

II Kongres producentów pojazdów elektrycznych w Warszawie

Konferencja |

II Kongres producentów pojazdów elektrycznych i infrastruktury energetycznej do ich ładowania odbędzie się 12 stycznia, w godz. 9.00-14.30 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej przy ul. Rektorskiej 4.

Wydarzenie będzie podzielony na cztery części. Pierwsza z nich to uroczyste otwarcie wydarzenia i wykłady wprowadzające dotyczące elektromobilności. Gości przywitają m.in. Jadwiga Emilewicz, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, Michał Kurtyka, podsekretarz stanu w Ministerstwie Energii, Renata Kaznowska, zastępca prezydenta m.st. Warszawy oraz prof. Stanisław Wincenciak, prorektor ds. rozwoju Politechniki Warszawskiej.
W drugiej części odbędzie się panel prezentacyjno-dyskusyjny dotyczący start-upów, a poprzedzi go wykład „Ekonomista i inżynier, czyli kilka słów o kompromisie naukowym” wygłoszony przez prof. Mirosława Bojańczyka.
Kolejnym z tematów kongresu będą miejskie magazyny energii oraz miejska infrastruktura do ładowania pojazdów elektrycznych. Dyskusję poprowadzi Robert Grudziński z Fundacji Nasza Energia, a udział w niej wezmą m.in. czołowi producenci aut elektrycznych.
Ostatnia część wydarzenia poświęcona będzie paliwom alternatywnym (m.in. CNG, LNG, wodór), pojazdom autonomicznym oraz miejskim pojazdom elektrycznym.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Administratorem danych jest ZMP z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której prawo dotyczy przysługuje prawo dostępu do jej danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia.