Thumb 2 3 logo zmp 2

Komisja Transportu ZMP w Rzeszowie

Komisje tematyczne ZMP |

Posiedzenie Komisji Transportu Związku Miast Polskich odbędzie się w dniu 9 czerwca 2017 roku od godziny 10.40 w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce koło Rzeszowa.

W programie spotkania Komisji przewidziane są następujące tematy:
1. Podsumowanie udziału Komisji w konferencji w Rzeszowie-Jasionce – które z tematów tam przedstawionych powinny być ewentualnie rozwinięte w ramach dalszych prac Komisji,
2. Omówienie projektu ustawy o zmianie ustawy o transporcie drogowym oraz niektórych innych ustaw
3. Sprawy organizacyjne Komisji.
4. Rzeszowski Inteligentny System Transportowy.

Posiedzenie Komisji odbędzie się w czasie konferencji pn. Zrównoważona mobilność – wyzwania i szanse dla miast organizowanej 8-9 czerwca 2017 roku przez Ministerstwo Rozwoju, na którą Państwa serdecznie zapraszamy.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o rejestrację swojego udziału bezpośrednio na stronie: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/ekomobilnosc

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie dokonał wstępnej rezerwacji noclegów w hotelu Bristol, Rynek 20 (hasło do rezerwacji: ZTM Rzeszów). Cena pokoju jednoosobowego wynosi 290 zł a rezerwacja obowiązuje do 31 maja 2017 roku.
Rezerwacji noclegu uczestnicy spotkania dokonują we własnym zakresie.

Informację o udziale w konferencji oraz posiedzeniu Komisji Transportu ZMP należy przekazać także do Biura ZMP (Paweł Krawczyk, tel.: 61-633-50-57, e-mail: pawel.krawczyk@zmp.poznan.pl).

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Administratorem danych jest ZMP z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której prawo dotyczy przysługuje prawo dostępu do jej danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia.